+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

Me marrëveshje
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 9909
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në Ulpianë. Banesa gjendet tek rrethi me flamur, tek ish hotel ‘Baci’, ka nje siperfaqe prej 72m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallonë me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |