+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTË

€ 330.00 / muaj
  • ID: 22481
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira. Banesa ka sipërfaqe 85m2, është e paisur me të gjitha pasijet e gatshme për banim, posedon nxemje qendrore nga termokosi dhe ashensor gjithashtu.

Renditja: Sallon me Kuzhinë |2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |