+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTË

€ 450.00 / muaj
  • ID: 54509
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Lakrishtë, me kushte shum te mira per banim. Banesa ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, është e mobiluar komplet në gjendje shume te mire dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |