+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTE

€ 750.00 / muaj
  • ID: 63487
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Sipërfaqe: 103 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 12

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 në lagjen Lakrishte. Banesa gjendet ne Kompleksin “Dukagjini Residence”, posedon nje siperfaqe prej 103m2 dhe gjendet ne katin e 12-të. Banesa mund te lëshohet për zyre apo banim, posedon parking personal dhe nje depo per gjera personale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me kuzhine | 2 Dhome gjumi | 2 Banjo |