+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTE

€ 450.00 / muaj
 • ID: 70715
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 78 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lakrishte, me kushte shumë te mira banimi. Banesa është ndertim i ri nga Tregtia Group, ka nje siperfaqe prej 78m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Çmimi per shitje është 140.000€

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |