+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTE

€ 280.00 / muaj
  • ID: 24839
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 12
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Lakrishte. Banesa ka sipërfaqe prej 75m2 dhe ndodhet në katin e dymbëdhjetë, është e mobiluar komplet në gjendje shume te mire, posedon dhe ashensorin.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |