+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTE

€ 114,500.00
 • ID: 71730
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 79 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Lakrishte, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin “Donika II”, ka nje siperfaqe prej 79m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, dhe ka pamje nga sheshi Bill Clinton.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |