+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTE

€ 350.00 / muaj
  • ID: 83749
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lakrishte, me kushte shumë te mira. Banesa është e renovuar dhe e gatshme per banim ose mund te shfrytëzohet dhe per zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |