+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
 • ID: 61815
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 89 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira banesë 2+1 ne Lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Mbreti Genc, ka nje siperfaqe prej 89m2, dhe gjendet ne katin e 2-të. Banesa është e mobiluar komplet e gatshme per banim, Posedon dhe garazhden per vetura.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |