+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 400.00 / muaj
 • ID: 63318
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa posedon nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është në afërsi te “Royal Mall”, dhe ka qasje te shpejte ne Rrugën B, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi| Banjo | WC | Ballkon | Depo |