+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË MATIN 1

€ 450.00 / muaj
 • ID: 64945
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 124 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 3+1 per qira në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | korridor |