+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
 • ID: 67524
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Matin 1. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 85m2, dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe te pa perdora me parë. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | 2 Ballkona |