+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 81,700.00
  • ID: 74099
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje 2 banesa 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesat gjenden tek Kompleksi Beruti Group, kan siperfaqe prej 86m2 dhe njera gjendet ne katin e parë dhe tjetra ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |