+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 450.00 / muaj
  • ID: 75187
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi  “Bs Group”, ka nje siperfaqe prej 80m2, është e mobiluar dhe e gatshme për banim, posedon nxemje qëndrore.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |