+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
  • ID: 83366
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi Blini, në Rr.”Muharrem Fejza” , ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |