+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË PARKUN E QYTETIT

€ 400.00 / muaj
  • ID: 56299
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Parku i Qytetit
  • Sipërfaqe: 95 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Banesë 2+1 në Parkun e Qytetit, me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 95m2, është e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |