+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË PARKUN E QYTETIT

€ 500.00 / muaj
 • ID: 57380
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Parku i Qytetit
 • Sipërfaqe: 95 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Banesë 2+1 në Parkun e Qytetit, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne një Lagje te qete dhe ka nje siperfaqe prej 95m2, është e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | 2 Ballkona |