+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË PARKUN E QYTETIT

€ 260.00 / muaj
  • ID: 61282
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Parku i Qytetit
  • Sipërfaqe: 74 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Parkun e Qytetit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek busti i Isa Kastratit, ka nje siperfaqe prej 74m2, është e mobiluar dhe e gatshme per banim. Në çmim perfshihen te gjitha shpenzimet, perveq rrymës.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor |