+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË PEJTON

Me marrëveshje
  • ID: 65745
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qyteteza Pejton
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet me mobilet me moderne, dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |