+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË PEJTON

€ 171,185.00
 • ID: 69273
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qyteteza Pejton
 • Sipërfaqe: 98 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 10
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në kompleksin “Nartel Center”, posedon nje siperfaqe prej 98m2 dhe gjendet ne katin e 10-të, E mobiluar plotësisht me mobilje moderne, Sistem e ngrohjes e ka në dysheme.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |