+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 350.00 / muaj
  • ID: 36813
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek sllovenia e sportit, ndodhet ne katin e 4-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallonn me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | 2 Ballkona |