+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 270.00 / muaj
  • ID: 42432
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Qendër, ndodhet ne rrugen Qamil Hoxha te restaurant Pisha, është e emobiluar dhe e gatshme per banim.

Rendtija: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Koridor |