+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 300.00 / muaj
 • ID: 48356
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Qendër. Banesa ndodhet afër Hotel Sirius, Rr.Gustav Mayer, posedon siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet në katin e parë, e mobiluar komplet gjendje te rregullt e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |