+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 350.00 / muaj
 • ID: 50384
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Qendër. Banesa gjendet në Rr.Gustav Meyer, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është e mobiluar dhe me kushte shumë te pershtatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |