+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 111,000.00
 • ID: 50700
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046996633

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per shitje në Qendër, afër Parkut te Qytetit, mbi Albi market, posedon siperfaqe 82m2, banesa është e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim. Ndodhet ne katin e 4-të dhe posedon ashensor aktiv.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |