+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 296,000.00
 • ID: 66154
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 9
 • 📲: 0463336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet perball 92-shit, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 9-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |