+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 350.00 / muaj
 • ID: 71327
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 76 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Tringë Smajli”, afër Hotel Sirius, ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Garazh |