+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 400.00 / muaj
 • ID: 24090
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 81 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugen B, ndodhet ne komplexi Blini në katin e pestë, banesa është e re e mobiluar komplet me kushte shume te mira banimi, posedon parking te mjaftueshem dhe këndin e lojrave për fëmij

Renditja: Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |