+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 380.00 / muaj
  • ID: 42078
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën B. Banesa ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet kushte shum te mira banimi. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |