+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 137,000.00
 • ID: 45235
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 98.2 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per Sshitje në Rrugën B. Banesa gjendet ne Rr.Jakov Xoxa, objekti Urban Living, mbrapa Five Starit, ka siperfaqe prej 98.2m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, banesa ka orientim jug-perëndim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon hapesirë parkingu dhe poashtu dy ashensor aktiv

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |