+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 530.00 / muaj
  • ID: 47106
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi.Banesa ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet në katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon nxemjen qendrore me Termokos,

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Koridor | Ballkon |