+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGEN B

€ 400.00 / muaj
 • ID: 51943
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 91 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne objektin e Royal Mall, ka nje siperfaqe prej 91m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, posedon ashensorin, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |