+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 350.00 / muaj
 • ID: 53607
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugën C, është ndertim i ri dhe gjendet afer Maxi 24h. Banesa ka nje siperfaqe prej 85m2, gjendet ne katin e 4-të(ka ashensor), është e kompletuar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme te banimit.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor | 2 Ballkona |