+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGEN B

€ 500.00 / muaj
 • ID: 53665
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 96 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugen B, e cila gjendet mbrapa Royal Mall, posedon nje siperfaqe prej 96m2, dhe gjendet ne katin e 6-të (ka ashensorin funksional). Banesa është e mobiluar komplet me mobiljet me te reja dhe me moderne.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |