+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 420.00 / muaj
  • ID: 56750
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën B tek rrethi. Banesa gjendet ne objektin mbi Viva Fresh, posedon 90m2 dhe ka ngrohje me termokos. Është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |