+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 350.00 / muaj
  • ID: 57058
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Rrugen B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet një pozitë të mirë, në afërsi ka : Shkollen, Fakultetin Teknik, Qerdhe Private etj. Ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe është e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor |