+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 380.00 / muaj
 • ID: 57112
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 78 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën C. Banesa gjendet ne Rr. Kodrina, është ndertim i ri dhe i pa banuar me parë, ka nje siperfaqe prej 78m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, ka dy ashensora funksional. Objekti ku gjendet banesa është i paisur me ngrohje qendrore, posedon edhe Garazhden.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |