+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 420.00 / muaj
 • ID: 68484
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 76 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira dhe shitje banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e standardit, kompleskin Dafina , ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe gjendet ne katin përdhes, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Çmimi per shitje është 110.000€

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |