+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 300.00 / muaj
 • ID: 69360
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 92 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën B. Banesa gjendet ne mes te restorantit Sarajeva dhe Marketit Vipros, ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe gjendet ne katin e 3-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkoni |