+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 141,750.00
  • ID: 73734
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 105 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Royal Mall, ka nje siperfaqe prej 105m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim,

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |