+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 450.00 / muaj
 • ID: 78988
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 92 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |