+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 450.00 / muaj
 • ID: 84089
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek hyrja në mes të lokalit Momo dhe Sarajeves, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe ndodhet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |