+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 330.00 / muaj
 • ID: 26511
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen për Qira Banesë 2+1 në Rrugën B. Banesa ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është e mobiluar komplet në gjendje mjafte të mire e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |