+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 280.00 / muaj
  • ID: 37355
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugen B. Banesa ndodhet pas palestres Fivestar, posedon dy ashensor, nxemje qendrore, klim dhe kondicioner, është e mobiluar komplet me kushte shumë te mira banimi. Banesa lirohet me 1 Shtator.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |