+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 350.00 / muaj
 • ID: 81947
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Restaurant Te Pula, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet, e pa banuar më parë dhe e gatshme per banim

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |