+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 380.00 / muaj
 • ID: 34817
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet ne Rr.Shaqir Igrishta, mbi Royal Mall, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, është e mobiluar në tërësi.

Rendtija: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo | 2 Ballkona | Garazhda |