+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 121,500.00
 • ID: 51015
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 8
 • 📲: 046996633

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per shitje në Rrugën C, me kushte shumë te mria. Banesa gjendet ne kompleksin Alko Group, tek Spar Market, posedon siperfaqe 90m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, është e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |