+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

Me marrëveshje
 • ID: 52744
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Arseko”, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | koridor | Ballkon |