+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGEN C

€ 340.00 / muaj
 • ID: 52832
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banese 2+1 ne Rrugen C, me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 65m2, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Rendijta: Sallon me kuzhine | Korridor | Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |