+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGEN C

€ 400.00 / muaj
  • ID: 52852
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banese 2+1 ne Rrugen C. Banesa gjendet ne objektin e ” Alko Group”, ka nje siperfaqe prej 86m2 , dhe gjendet ne katin 1. Banesa eshte e mobiluar ne terësi dhe e gatshme per banim, mund te perdoret edhe per biznes.

Rendijta: Sallon me kuzhine| 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |